Színházi előadás - NIKOLA TESLA

esemény kezdete: 2023. november 24.

Az RC Kaposvár jótékonysági előadást szervez Kaposváron a Csiky Gergely Színházzal karöltve a Kaposvár Arénában

Kedves Barátaink!

Az RC Kaposvár jótékonysági előadást szervez Kaposváron a Csiky Gergely Színházzal karöltve. A rendezvény fővédnökének felkértük Szita Károly Polgármester Urat, aki örömmel elvállalta a tisztséget.

Nikola Tesla - Végtelen energia című musical show
Időpont: 2023. november 24. 19:00 óra
Helyszín: Kaposvári Aréna - 7400 Kaposvár Arany J. u. 97.

A darabról részletesen az alábbi linken lehet olvasni:

Két fajta jegyünk van az előadásra:
1.) 16.500.- Ft/fő - ezek a színpad közeli - a 10. sortól vannak (100 db)
2.) 12.500.- Ft/fő - ezek a színpad két oldalán vannak (400 db)

Jegyvásárlási lehetőség:
Budai Mónika klub társunknál lehet megrendelni e-mailben:

A jegyek árát a klub bankszámlájára kérjük utalni, ezt követően kapja meg a Mónika az E-Ticket-eket és tudja e-mailben elküldeni a rotarys társunknak!
Bankszámla szám:
Rotary Klub Kaposvári Egyesület
11600006-00000001-96390417

Mindenkit várunk szeretettel!

Köszönettel és üdvözlettel:
Boldizsár Balázs
RC Kaposvár elnök

Club híreink

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Rotary Club Kaposvár

Adószámunk:

Számlaszám:
10700172-66409355-51100005 CIB Bank

cím: 0 ,

Hogyan lehet valaki a Rotary tagja?

A Rotary nem egy titkos szervezet, ellenkezőleg, tevékenységét igyekszik a legnagyobb nyilvánosság mellett végezni. Az ország 55 klubja várja leendő barátait. Látogasson el a legközelebbi klubba, ismerkedjen meg a tagokkal és a klub tevékenységével. A Rotary nem mozgalom, nem lehet „csak úgy” belépni: tag csak az lehet, akit meghívnak a klubba, és taggá válásához elnyeri két Rotary klubtag ajánlását. Ezután a klub vezetősége, illetve a klubtagok titkos szavazással döntenek a jelölt tagságáról.

Miért legyél Rotarys?

Mert sokkal jobb adni… szeretetet, időt, odafigyelést, ajándékot, adományt, tudást. Mert új ismeretekre tehetünk szert, kipróbálhatjuk magunkat sok területen, ami nem kapcsolódik a szakmánkhoz. Mert ki ne szeretne barátokkal utazni, kirándulni, zenét hallgatni? Mert bárhová utazunk a nagyvilágban, mindenhol egy önzetlen Rotarysra lelünk.